Starkey

APARATY SŁUCHOWE STARKEY

logo_starkey-poprawione

Starkey Hearing Technologies to znacznie więcej niż tylko producent aparatów słuchowych. Zajmujemy się łączeniem ludzi i zmienianiem ich życia. Wierzymy, że zdolność słyszenia świata i ludzi wokół nas jest tak samo ważna jak oddychanie. Jako światowy lider w produkcji i dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań słuchowych, naszym celem jest wzbogacenie życia osób z niedosłuchem poprzez umożliwienie osiągnięcia pełnego potencjału w życiu. W 1967 William F. Austin założył naszą firmę z prostym założeniem: „Samemu nie możemy wiele zrobić, razem możemy zmienić świat”. Żyjemy tą wizją każdego dnia.

Marka Starkey proponuje ogromny wybór urządzeń zapewniający pacjentowi maksimum satysfakcji i możliwości. Ponadto gwarantuje komfort użytkowania oraz całkowite dopasowanie urządzeń do indywidualnych potrzeb klientów.
Dzięki szerokiemu asortymentowi jest w stanie zadowolić Państwa oczekiwania pod każdym względem. Aparaty słuchowe Starkey dysponują również specjalnie opracowanym systemem rozwiązań technicznych, aby jak najbardziej usprawnić swoim klientom codzienne funkcjonowanie w rozmaitych warunkach. Warto wspomnieć choćby o nowym, zupełnie niewidocznym głęboko wewnątrzkanałowym SoundLens, spełniającym wymagania pacjentów o najróżniejszych stylach życia.

Co ważne, z firmą Konert współpracuje szereg wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy zawsze chętnie pomogą wybrać najbardziej odpowiednie aparaty słuchowe Starkey. Sprzęt ten polecany jest przez laryngologów oraz audiologów w gabinetach i poradniach w całej Polsce. Z firmą Konert można się kontaktować bezpośrednio w siedzibie, ale także telefonicznie lub poprzez kontakt mailowy.

Livio Edge Al

Dzięki Livio Edge AI moc sztucznej inteligencji jest na wyciągnięcie ręki, zapewniając niespotykaną dotąd jakość dźwięku w najtrudniejszych warunkach akustycznych. Wybierz standardowy, ładowalny aparat słuchowy – lub pierwszy na świecie wewnątrzuszny ładowalny aparat słuchowy – i daj sobie przewagę, na jaką zasługujesz!

Livio Al

Nowe aparaty słuchowe Silk X to idealne rozwiązanie dla osób, które nade wszystko cenią dyskrecję.

LivioLite-mniej
Livio Lite

Dzięki Livio Lite możesz cieszyć się doskonałą klarownością dźwięku i komfortem. Nasza nowa technologia, Hearing Reality , pomaga słyszeć w najtrudniejszych warunkach. Livio zapewnia doskonałą jakość dźwięku, wygodę noszenia.  Zawiera również nowe funkcje przetwarzania zwane „Hearing Reality, które pomagają zapewnić znacznie lepsze słyszenie nawet w najbardziej hałaśliwym otoczeniu.

Soundlens IQ

Niewidoczne rozwiązania indywidualnych aparatów słuchowych. SoundLens IQ to najbardziej zaawansowane, niewidoczne aparaty słuchowe na rynku. Indywidualnie dopasowane do Twoich potrzeb i unikalnego kształtu kanału słuchowego. Spoczywają w uchu tak wygodnie i głęboko, że tylko Ty wiesz, że tam są. SoundLens, choć jest maleńki wyposażony jest we wszystkie nasze wiodące technologie.

Muse IQ

Słyszeć wygodnie w trudnych warunkach. Muse IQ najnowsze bezprzewodowe rozwiązanie słuchowe Starkey z bezprzewodowym przesyłaniem strumieniowym od ucha do ucha i komunikacją z całkowicie nową platformą Synergy. Synergy to jedyna platforma wykorzystująca czterordzeniową technologię, która zapewnia najwyższą precyzję słyszalności i optymalizację pod kątem przyjemności słuchania. Synergy w połączeniu z Acuity OS, ich nowym systemem operacyjnym o wysokiej rozdzielczości, umożliwia po raz pierwszy w historii przetwarzanie mowy i dźwięków takich jak muzyka, zapewniając lepszą słyszalność mowy i radość ze słuchania muzyki w każdym środowisku.

photo-mini-bte-5-mniej
Axio

Bezprzewodowe aparaty słuchowe stworzone dla Ciebie. Udowodniono, że dobry słuch ma bezpośredni wpływ na ogólny stan zdrowia i odpowiednie samopoczucie. Twoje życie jest lepsze i zdrowsze, gdy bierzesz w nim aktywy udział i dobrze słyszysz. Aparaty słuchowe Axio to połączenie najbardziej zaawansowanej technologii firmy Starkey i wyjątkowych funkcji, które dostarczają najwyższą jakość dźwięku. Aparaty słuchowe Axio są optymalną kombinacją jakości przy zachowaniu przystępnej ceny.

Livio Cros

Rozwiązanie dla jednostronnego ubytku słuchu, które umożliwia słyszenie dźwięków w słabszym uchu dzięki zdrowemu. Aparaty słuchowe firmy Starkey Cros Livio oferują pierwsze w branży rozwiązanie do wielokrotnego ładowania dla osób z jednostronnym ubytkiem słuchu. Już teraz możesz skorzystać z rozwiązania CROS.

POŁĄCZ SWOJE APARATY SŁUCHOWE STARKEY ZE SMARTFONAMI I INNYMI URZĄDZENIAMI

Akcesoria bezprzewodowe Starkey

Zapewniają łączność i kontrolę

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.