Signia

ZAPANUJ NAD ŻYCIEM Z WYJĄTKOWYMI APARATAMI SŁUCHOWYMI

Dziedzictwo marki aparatów słuchowych Signia zaczęło się jako Siemens w 1978 roku przez Wernera Von Siemensa. Zaprojektował ulepszoną słuchawkę telefoniczną dla osób z ubytkiem słuchu, aby lepiej rozumieć rozmowy telefoniczne.
Siemens został kupiony przez Sivantos Group w 2015 roku i zdecydował się na rebranding firmy Siemens na Signia. Marka Signia rozpoczyna nowy rozdział w świecie doskonale zaprojektowanych, prawie niewidocznych, inteligentnych i dopasowujących się do potrzeb użytkownika aparatów słuchowych. Z marką Signia wszystko co robimy – od rozwoju przełomowych technologii po spersonalizowaną opiekę nad słuchem – koncentruje się na pacjentach i skupia na wniesieniu pozytywnego wkładu w ich życie. Signia to kompleksowe portfolio zaawansowanych technologicznie aparatów słuchowych, dodatkowych rozwiązań, bogactwo wiedzy i praktyka, dzięki którym każdy może poznać barwny świat dźwięku.

Signia oferuje najnowocześniejsze aparaty słuchowe odpowiadające Twoim indywidualnym preferencjom. Niezależnie od tego, czy cenisz dyskrecję, styl czy nowoczesność. Signia ma idealne rozwiązanie dla Ciebie. Nasze aparaty nie tylko przetwarzają otoczenie akustyczne, w którym się poruszasz, jak nigdy wcześniej, żeby zapewnić Ci najlepsze wrażenia słuchowe. Biorą również pod uwagę Twój styl życia, dzięki czemu możesz Cieszyć się najbardziej osobistym słyszeniem, jakie jest możliwe.

CZOŁOWA TECHNOLOGIA W APARATACH SŁUCHOWYCH

Zanurz się w wyjątkowej wyrazistości mowy

Augmented Xperience zmienia sposób, w jaki nasi klienci słyszą świat. Zamiast męczyć się, aby odróżnić mowę od szumu tła, nasza nowa platforma wykorzystuje opatentowaną technologię Augmented Focus, aby przetwarzać je osobno i tworzyć wyraźny kontrast. Następnie łączy je ponownie, aby zapewnić wyjątkową wyrazistość mowy w całkowicie wciągającym krajobrazie dźwiękowym.

Pure Charge&Go AX

Nowy Pure Charge&Go AX to najmniejszy aparat RIC Signia z możliwością ładowania – idealny dla doświadczonych i początkujących użytkowników aparatów słuchowych, którzy szukają eleganckiego, w pełni funkcjonalnego urządzenia.

 

Cros  Pure Charge&Go AX

Najnowszy CROS firmy Signia zapewnia rozszerzone wrażenia słuchowe pacjentom z nieuleczalnym ubytkiem słuchu na jedno ucho. Zbudowany na najnowocześniejszej platformie Augmented Xperience, wykorzystuje technologię Augmented Focus, aby oddzielać mowę od dźwięków otoczenia, przetwarzać je osobno i ponownie łączyć, aby zapewnić wyjątkową wyrazistość mowy.

 

USŁYSZ TO CO WAŻNE DLA CIEBIE

Nasze innowacyjne rozwiązania oferują doskonałe możliwości audiologiczne. Zawierają także sprawdzoną technologię Signia Xperience YourSound z wbudowanymi czujnikami akustyczno-ruchowymi, ładowalnością i łącznością Bluetooth. Wszystko po to, by słyszeć to, co ważne.

Signia_Xperience-logo
Styletto X

Styletto X zmienia przestarzałe postrzeganie aparatów słuchowych. Elegancki design, wyrafinowana forma, smukła linia, unowocześnione dopasowanie i realistyczne wrażenia słuchowe sprawiają, że poczujesz różnicę, jak tylko je założysz.

Silk X

Nowe aparaty słuchowe Silk X to idealne rozwiązanie dla osób, które nade wszystko cenią dyskrecję.

Pure 312 X

Najmniejsze aparaty słuchowe zapewniające spersonalizowane słyszenie z transmisją dźwięku.

Pure Charge&Go X

Najnowocześniejsze ładowalne aparaty słuchowe.

Motion Charge&Go X

Rozumiemy jak ważne jest nie tylko samo słyszenie, ale świadomość jaką nam ono daje. Istotny jest także nowoczesny design, dlatego stworzyliśmy rozwiązania, które wyglądają i działają doskonale. Nasza nowa rodzina Motion X to modele ładowalne zawierające zaawansowane funkcje.

Cros X

Optymalne rozwiązanie dla osób z jednostronną głuchotą.

SIGNIA NX

Signia Nx: wyjątkowe przetwarzanie dźwięku

Wyrafinowana technologia chipu Signia Nx to doskonała wydajność w niewielkim rozmiarze. Technologia ta zapewnia łączność Ultra HD e2e oraz Bluetooth w najmniejszych możliwych konstrukcjach.

Signia Nx
Motion Charge&Go NX

Najbardziej naturalne brzmienie własnego głosu z wygodą łączności bezprzewodowej w solidnej obudowie.

Pure Charge&Go NX

Najbardziej naturalne brzmienie własnego głosu z wygodą łączności bezprzewodowej.

Pure 10 NX

Łatwy i dyskretny sposób na lepsze słyszenie.

Pure 312 NX

Niewielki rozmiar, naturalne brzmienie własnego głosu i bezpośrednia transmisja dźwięku.

Pure 13 NX

Wysoka wydajność dla naturalnego brzmienie własnego głosu i najdłuższego czasu rozmów telefonicznych oraz transmisji dźwięku.

Motion 13 NX

Wygodne dopasowanie dla naturalnego brzmienie własnego głosu i bezpośredniej transmisji dźwięku.

Silk NX

Najmniejsze i najbardziej naturalnie brzmiące aparaty słuchowe gotowe do noszenia.

Insio NX

Najmniejsze aparaty słuchowe zapewniające naturalne brzmienie.

Insio NX ITC/ITE

Aparaty wewnątrzuszne z łącznością Bluetooth zapewniające najlepsze rozumienie mowy.

Cros NX

Naturalne doświadczenie słuchowe i wygoda bezpośredniej transmisji dźwięku dla użytkowników nadajnika Cros.

NOWE APARATY SŁUCHOWE SIGNIA Z POZIOMU ZASADNICZEGO

Intuis 3

Sprawdzona technologia niesamowita wygoda.

Prompt

Pozwalają słyszeć to, co w życiu ważne.

POŁĄCZ SWOJE APARATY SŁUCHOWE SIGNIA ZE SMARTFONAMI I INNYMI URZĄDZENIAMI

Akcesoria bezprzewodowe Signia

Zapewniają łączność i kontrolę

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.