Siemens

Aparaty słuchowe Siemens

Firma Konert przedstawia Państwu kolejną naszą ofertę – aparaty słuchowe Siemens! Firma Siemens jest znana i popularna na całym świecie. Od ponad 130 lat koncern ten jest bezapelacyjnym liderem na rynku technologii tego rodzaju specjalistycznego sprzętu. Ma na swoim koncie wiele osiągnięć. Jednakże ciągle się rozwija, konstruując nowe rozwiązania oraz próbując w praktyce zastosować innowacyjne pomysły, aby umożliwić poczucie pełnego komfortu użytkownikowi. Wśród rozmaitych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Wybór urządzeń jest bowiem imponujący. Aparaty słuchowe Siemens można stosować niemal do każdego rodzaju ubytku słuchu. Ponadto centra serwisowe Siemens znajdują się na całym świecie, co znacznie ułatwia współpracę w przypadku wystąpienia jakichkolwiek drobnych problemów. A wszystko po to, by móc w jak największym stopniu dostosować się do potrzeb klientów.

Ponadto nasza firma zapewnia wszystkim swoim klientom indywidualne konsultacje z wykwalifikowaną kadra specjalistów, która pomoże w doborze odpowiedniemu sprzętu. Proponujemy nawet wizyty domowe oraz bezpłatne badanie słuchu. Po zapoznaniu się z propozycjami firmy Siemens zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów zakupu. Zapewniamy, że aparaty słuchowe Siemens usatysfakcjonują każdego z Państwa. Kończąc współpracę z firmą Konert otrzymają Państwo dodatkowo cenne wskazówki dotyczące zarówno codziennego użytkowania, jak i pielęgnowania urządzenia. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz bezpośredniego spotkania w którymś z naszych punktów.

Aparaty słuchowe firmy Siemens oparte są na dwóch technologiach: Binax i Micon.

Aparaty Słuchowe Siemens binax

Firma Konert przedstawia najnowsze, wysokiej jakości produkty z linii o wspólnej nazwie Binax. To aparaty jakich nigdy wcześniej nie było.

Po raz pierwszy udało się w nich zastosować rozwiązania, które pozwolą słyszeć przestrzennie świat i zapomnieć, że w ogóle używa się aparatów. Aparaty z platformy Binax dają Państwu niezwykłe możliwości technologiczne, ale nie one są najważniejsze. Po raz pierwszy dwa aparaty Binax przywracają naturalne słyszenie. Do tych funkcji należy – na przykład lokalizacja źródła dźwięku np. łatwiej „dostrzec słuchem” skąd nadjeżdża samochód – co przecież dla osób bez wady słuchu jest naturalne i nikogo nie dziwi, ale niedosłyszącym sprawiało wiele kłopotów. To nie wszystko. Dzięki Binax znacznie łatwiejsze stanie się także słyszenie rozmówców z różnych kierunków. Nie dość na tym. Mikrotechnologia sprawia, że wszystko dzieje się automatycznie. Pacjent nie musi już przestawiać trybów w aparatach. Na przykład: pacjent wsiada do samochodu i po prostu rozmawia z pasażerem tak, jakby nie miał aparatu – aparat „ustawia” się sam! Albo drugi przykład: pacjent idzie na przyjęcie i mimo gwaru doskonale słyszy to, co do niego mówią rozmówcy. To prawdziwa zmiana. Rewolucja.

Platforma Binax symuluje efekty słyszenia obuusznego i przywraca użytkownikowi płynące z tego korzyści. Wymagających środowiskach akustycznych użytkownik takich aparatów może zrozumieć mowę nawet lepiej niż ludzie prawidłowo słyszące. Technologia binax daje możliwość zdalnego sterowania dowolnym aparatem słuchowym binax niezależnie od wielkości i bez potrzeby noszenia dodatkowych akcesoriów.

Moglibyśmy bardzo długo wymieniać Państwu szereg usprawnień, które zastosowano w aparatach słuchowych Binax: wymiana informacji między siecią mikrofonów kierunkowych, doskonałe fokusowanie dźwięku, co pozwala na idealne „wyłapywanie dźwięku z pożądanego kierunku, niezwykłe uprzestrzennianie dźwięku, co pozwala słyszeć wszystko, co dzieje się z boku i z tyłu, czy prostą obsługę przy użyciu darmowych aplikacji na każdy smartfon. Jednak nie o to chodzi. Firma Konert sprawdziłą aparaty Binax w praktyce i jesteśmy pewni, że nowoczesne technologie pozwoliły nam wreszcie wypełnić niemal wszystkie luki w pracy aparatów słuchowych.

Dokładamy wszelkich starań aby w naszej ofercie znajdowały się wyłącznie jakościowo najlepsze aparaty słuchowe. Siemens to jeden z renomowanych producentów, którego urządzenia zyskały uznanie użytkowników na całym świecie. W asortymencie Konert znajdziesz bardzo szeroki wybór aparatów słuchowych Siemens o zróżnicowanych parametrach technicznych. Jeśli nie masz pewności, który model spełni Twoje wymagania, serdecznie zapraszamy na konsultację. W trosce o naszych Klientów, przeprowadzamy także wizyty domowe, dające możliwość skorzystania z porad specjalisty również w swoim domowym zaciszu.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.