Phonak

APARATY SŁUCHOWE PHONAK

Logo_Phonak-poprawione

W swojej niezwykle bogatej ofercie firma Konert posiada także renomowane aparaty słuchowe Phonak. Marka ta jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych spośród producentów urządzeń korygujących słuch, a popularność ta jest bez wątpienia wynikiem nadzwyczajnej jakości, którą charakteryzują się wszystkie produkty tej marki – niezależnie od segmentu cenowego. Aparaty słuchowe Phonak to również gwarancja dyskrecji i komfortu użytkowania, dzięki wyjątkowej ergonomii zastosowanej podczas ich produkcji. Istotnym ich atutem jest także niewielki rozmiar, który producent zawdzięcza gwałtownemu rozwojowi nowych technologii w zakresie urządzeń elektronicznych.
Istotne jest, iż firma Konert oferując Państwu bezpłatne badania słuchu, dzięki czemu mają Państwo możliwość doboru odpowiedniego urządzenia – także marki Phonak. Mimo, że są to urządzenia najwyższej klasy, mają Państwo możliwość skorzystania z dofinansowania NFZ oraz PFRON. Sprawia to, iż oferowane przez nas aparaty słuchowe Phonak dostępne są również dla osób o mniejszych możliwościach finansowych.
Działając na rynku urządzeń korygujących słuch doskonale wiemy jakich rezultatów oczekują klienci oraz jak ważna jest odpowiednia diagnoza – przed dobraniem odpowiedniego sprzętu. Staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom poprzez wybór najlepszego asortymentu, ale także zapewnienie najwyższej jakości usług diagnostycznych i doradczych.

Dostępne w ofercie Konert aparaty słuchowe Phonak to doskonałe połączenie wysokiej jakości oraz przystępnej ceny. Bez względu na to jaki model wybierzesz, możesz mieć pewność, że będzie on spełniał najwyższe światowe standardy. Urządzenia pochodzące od producenta Phonak wykorzystują najnowocześniejsze rozwiązania technologicznie, dzięki czemu odznaczają się niewielkimi rozmiarami oraz bogatą funkcjonalnością. Jeśli zależy Ci na optymalnym doborze sprzętu, zapraszamy na badania, które dokładnie zdiagnozują Twój problem i pozwolą na zakup aparatu spełniającego Twoje potrzeby.

Serdecznie zachęcamy do bliższego zapoznania się z całością naszej oferty i wyboru urządzenia odpowiedniego do potrzeb.

PHONAK PARADISE

Phonak Audeo Paradise


Aparat słuchowy, który zapewnia niezrównaną jakość dźwięku i obsługę inteligentnych aplikacji. Nic nie może się równać z dźwiękiem Paradise.

Za sprawą nowego hardware’u aparaty Paradise przenoszą możliwości słyszenia na wyższy poziom i umożliwiają korzystanie z szeregu nowych funkcji. Rezultat?

Aparat słuchowy, który dostarcza niezrównanych doświadczeń słuchowych.

Audeo Paradise

Aparat słuchowy, który zapewnia niezrównaną jakość dźwięku i wspomagające, inteligentne aplikacje.

 

Phonak_Naida_Paradise
Naida Paradise

Nowa jakość, mocne brzmienie, uniwersalna łączność i indywidualne rozwiązania cyfrowe dla pacjentów z ubytkiem słuchu w stopniu od ciężkiego do głębokiego.

PHONAK MARVEL

Miłość od pierwszego dźwięku... każdego dnia!

Nowa platforma Marvel to wyraz naszego bezwzględnego oddania kwestii poprawy słyszenia bez ograniczeń. Poprawia jakości życia użytkowników, oferując im rozwiązanie o niezrównanych możliwościach, które zapewnia doskonałe słyszenie i rozumienie mowy oraz wspaniałą jakość dźwięku.

Impression
 • Najwyżej oceniona jakość dźwięku
 • Rozpoznawanie większej liczby sytuacji akustycznych niż kiedykolwiek wcześniej
 • Łączność Bluetooth
 • Technologia wielokrotnego ładowania
 • Wykrywanie więcej sytuacji akustycznych
 • Klasyfikacja sygnału przekazywanej mowy i muzyki w celu zapewnienia optymalnego rozumienia mowy i słyszenia muzyki.
 • Najlepiej oceniana jakość sygnału strumieniowanego
 • Lepsze rozumienie mowy w hałasie
 • Słyszenie w hałasie przy mniejszym wysiłku
 • Łączność Bluetooth ze smartfonami (z systemem iOS lub Android) lub innymi urządzeniami z funkcją Bluetooth
 • Roger™
 • Technologia AirStream™
 • Technologia akumulatorów litowo-jonowych
Audeo Marvel

Twórcy aparatu słuchowego Phonak Audéo Marvel skupili się na tym, czego pacjenci oczekują od najwyższej klasy aparatu słuchowego — na wyraźnym, bogatym dźwięku. Zastosowanie nowoczesnej technologii pozwoliło stworzyć wielofunkcyjny aparat słuchowy, w którym można zakochać się od pierwszego dźwięku.

Bolero Marvel

Zauszne aparaty Marvel do ubytków od lekkich do ciężkich to maksymalna niezawodność, wytrzymałości i wyraźny, bogaty dźwięk.

Sky Marvel

Projektowane z myślą o dzieciach i wykorzystujące innowacyjne technologie wspierają nawet najmłodszych użytkowników. 

Naida Marvel

Cieszący się największym zaufaniem aparat dużej mocy umożliwiający prowadzenie rozmów telefonicznych bez użycia rąk i streaming Roger bez zewnętrznego odbiornika.

Virto Marvel

Indywidualny aparat słuchowy jest teraz dostępny również w stylowym czarnym wykończeniu z bezpośrednią łącznością i możliwością prowadzenia rozmów bez trzymania telefonu w ręku.

Virto_Marvel_Titanium
Virto Marvel Titanium

Wykonany z tytanu klasy medycznej. Jest dyskretny, trwały i lekki.

NOWE APARATY SŁUCHOWE PHONAK Z POZIOMU ZASADNICZEGO

Vitus

Kompleksowa oferta aparatów budżetowych skierowana do osób z lekkim do głębokiego ubytkiem słuchu obejmuje modele RIC, BTE i indywidualne wyposażone w rozszerzony zestaw funkcji.

Cros B

Bezprzewodowy system CROS pozwala pacjentom z jednostronną głuchotą (SSD) brać czynny udział w rozmowie niezależnie od otoczenia słuchowego.

POŁĄCZ SWOJE APARATY SŁUCHOWE PHONAK ZE SMARTFONAMI I INNYMI URZĄDZENIAMI

Akcesoria bezprzewodowe Phonak

Zapewniają łączność i kontrolę

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.