BHM

APARATY SŁUCHOWE KOSTNE BHM

BHM – specjalista od aparatów słuchowych produkcji austriackiej

BHM tworzy aparaty słuchowe wysokiej jakości, które są produkowane wyłącznie w Austrii i sprzedawane na całym świecie. Nazwa firmy BHM (Berl Hörgeräte Manufaktur) jest synonimem sukcesu; jej historia zaczęła się w 2002 roku od produkcji części zamiennych do aparatów słuchowych.

Projektowanie i produkcja specjalnych aparatów na przewodnictwo kostne do wielu zastosowań to specjalność BHM. Systemy te oferują użytkownikom rozwiązania niedostępne dla innych systemów – na przykład w formie okularów. BHM produkuje również części i prototypy implantów, a także części protez wykorzystujących najnowsze technologie.

Konert Aparaty Słuchowe oferuje swoim pacjentom wysokiej jakości aparaty słuchowe kostne wyprodukowane wyłącznie w Austrii. Proponujemy specjalne aparaty słuchowe na przewodnictwo kostne i odbiorniki kostne do szerokiego zakresu zastosowań. Oferują one użytkownikom duże zalety w porównaniu do innych systemów, na przykład w postaci okularów słuchowych. Oczywiście, urządzenia są sprawdzane i testowane na najwyższym poziomie i są certyfikowane przez ISO 13485. Przy zakupie urządzeń można starać się o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Zdrowia oraz z Powiatowych Centrum Pomocy Rodzinie.

Jest wielu ludzi na świecie, a wszyscy postrzegamy to inaczej. Z tego powodu firma Konert Aparaty Słuchowe z przyjemnością oferuje szeroką gamę produktów: Okulary słuchowe oparte na technologii przewodnictwa kostnego stanowią rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują pomocy wizualnej i słuchowej. Dostosowane rozwiązania zaspokajają potrzeby każdego, kto nie czuje się komfortowo, nosząc aparat słuchowy w uchu, lub po prostu nie chce. Oferujemy również prawdziwą alternatywę dla interwencji chirurgicznej, szczególnie u dzieci z upośledzeniem słuchu. I wreszcie są praktyczne, łatwe w obsłudze aparaty słuchowe wyróżniające się dużymi i ergonomicznymi elementami obsługi.

Aparat kostny okularowy CS EVO1

CONTACT STAR EVO 1 … pierwsze okulary słuchowe poprawiające zrozumiałość mowy – od teraz z zupełnie automatycznym rozpoznawaniem sytuacji Sound Dynamix (BHM Automatic) indywidualnie dopasowanym audiometrycznie! Różnorodność dostępnych opcji gwarantuje najwyższą jakość dopasowania i komfortu noszenia. BHM oferuje również szeroki wachlarz modnych ramek i dodatków.

Aparat kostny okularowy AN EVO1

CONTACT STAR EVO 1 … pierwsze okulary słuchowe poprawiające zrozumiałość mowy – od teraz z zupełnie automatycznym rozpoznawaniem sytuacji Sound Dynamix (BHM Automatic) indywidualnie dopasowanym audiometrycznie! Różnorodność dostępnych opcji gwarantuje najwyższą jakość dopasowania i komfortu noszenia. BHM oferuje również szeroki wachlarz modnych ramek i dodatków.

Aparat kostny opaskowy Contact Forte

Już dostępny! … najbardziej zaawansowany system słuchowy. Optymalne słuchanie może być Twoje, dzięki najnowocześniejszej technologii zawartej w contact forte, jego praktyczności i spełniającemu wymagania wszystkich grup wiekowych wygodnemu dopasowaniu. Codzienne życie bez wysiłku dzięki najnowocześniejszemu, niezawodnemu i elastycznemu cyfrowemu aparatowi słuchowemu na świecie oraz jego licznym kluczowym funkcjom.

Aparat kostny opaskowy Contact Mini

Ciesz się doskonałym słuchem – bez ryzyka operacji … zwłaszcza dla dzieci, ale również z korzyściami dla dorosłych! Aby zapewnić odpowiednią i dopasowaną pomoc dla dzieci z wadami słuchu, BHM opracowało contact mini – pierwszy na świecie zminiaturyzowany układ przewodnictwa kostnego.

Aparat kostny kieszonkowy Apollon

Apollon  … najmocniejszy system słuchowy na świecie! Idąc na przeciw trendowi coraz mniejszych i trudniejszych w obsłudze aparatów słuchowych, BHM udowadnia, że wygodne i praktyczne kieszonkowe aparaty słuchowe mogą nadążać za czasami jednocześnie będąc łatwymi w obsłudze.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.