Audio Service

APARATY SŁUCHOWE AUDIO SERVICE

Marka Audio Service posiada ponad 35 lat doświadczenia w opracowywaniu najnowocześniejszych urządzeń usprawniających słuch osobom z rozmaitymi schorzeniami tego zmysłu. Skupienie na obsłudze, pionierski duch i innowacyjna przewaga – to kluczowe czynniki sukcesu Audio Service, producenta aparatów słuchowych z siedzibą w Löhne. Do dzisiaj firma pozostaje wierna swojemu celowi określonemu w chwili powstania w 1977 roku: pomagać ludziom w powrocie do aktywnego życia dzięki wysokiej jakości aparatom słuchowym i w ten sposób ponownie wnosić do ich życia radość. Aparaty słuchowe Audio Service są dostępne wyłącznie u wyspecjalizowanych protetyków słuchu zajmujących się aparatami słuchowymi.

Aparaty słuchowe Audio Service to głównie urządzenia wewnątrzuszne, jednak Konert proponuje Państwu również pełen zakres aparatów zausznych, otwarte dopasowania, aparaty klasy RIC oraz szeroki zakres akcesoriów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów Konert oferuje najnowocześniejsze rozwiązania w wyjątkowo korzystnych cenach dla osób z rozmaitym stopniem ubytku słuchu. Przy zakupie naszych urządzeń mogą Państwo także korzystać z dofinansowań NFZ oraz PFRON. Współpracując z najlepszymi specjalistami, oferujemy Państwu także darmowe badania, pozwalające na precyzyjne zdiagnozowanie wady słuchu, a także dobranie odpowiedniego urządzenia, które z pewnością poprawi Państwa komfort życia.

Z pewnością aparaty słuchowe Audio Service to urządzenia, które swą jakością wykonania, dbałością o najmniejsze szczegóły oraz rozwiązaniami technologicznymi spełnią Państwa najśmielsze oczekiwania. Dzielimy nasze produkty na siedem poziomów technicznych, które pomogą Ci znaleźć swoją drogę w naszej ofercie. Poniższej znajduje się przegląd naszych produktów.

NOWA PLATFORMA G6 — WIĘCEJ SCENARIUSZY SŁYSZENIA NIŻ KIEDYKOLWIEK. AUTOMATYCZNIE

Dzięki naszej nowej platformie G6 dodajemy nowy wymiar do wykrywania sytuacji słuchowych. Dzięki zintegrowanemu czujnikowi ruchu nowy HighRes Comformatic może oznaczyć ponad 120 różnych scenariuszy słyszenia. Automatycznie. Poprzednie systemy słuchowe analizują sytuację słyszenia wyłącznie na podstawie kryteriów akustycznych i automatycznie klasyfikują tę sytuację do jednego z około 6 alternatywnych, predefiniowanych „środowisk akustycznych”. Ale życie jest w ruchu i oczywiście istnieje niezliczona ilość indywidualnych sytuacji słuchowych w każdym z tych predefiniowanych środowisk akustycznych. Na przykład mała rozmowa na imprezie, spacer z przyjacielem w tętniącym życiem mieście lub udział w konferencji biznesowej. Wszystkie całkowicie różne sytuacje, które są obecnie skupione w jednym środowisku akustycznym, chociaż można się spodziewać bardzo różnych oczekiwań słuchowych w każdej z tych sytuacji.

Nowa platforma G6 zawiera czujnik ruchu w czasie rzeczywistym, który umożliwia HiRes Comformatic, dodając zupełnie nowy wymiar do definiowania konkretnych scenariuszy słyszenia.

Duo Li Ion G6

Nasz najpopularniejszy zauszny aparat słuchowy DUO jest teraz wyposażony w najnowszą technologię G6 i akumulator litowo-jonowy, który zapewnia beztroskie rozwiązanie w każdej sytuacji. Ten wszechstronny aparat zauszny jest przeznaczony do wielu rodzajów ubytków słuchu i jest wyposażony w nową, elegancką obudowę w 10 kolorach.

P Li Ion G6

Dzięki nowej konstrukcji i akumulatorowi P Li-Ion G6 pozostaje potężnym urządzeniem, które teraz oferuje również najnowszą technologię ruchu. Oczywiście jest wyposażony tak, aby oferować bezpośrednią łączność z iPhone’ami, telewizorami i innymi urządzeniami obsługującymi Bluetooth za pośrednictwem Smart Mic i Smart Transmitter 2,4.

HP Li Ion G6

Nasze najpotężniejsze urządzenie, HP Li-Ion G6, to mądry wybór dla osób z ubytkiem słuchu od ciężkiego do głębokiego. Połączenie najnowszej technologii ruchu z możliwością ładowania i łącznością Bluetooth nie pozostawia nic do życzenia.

Mood G6

Przeniesienie słuchu na nowy poziom. Dzięki nowej technologii G6 wyznaczamy nowy standard komfortu słyszenia. Dzięki ponad 120 sytuacjom słyszenia Mood G6 automatycznie oferuje odpowiednie ustawienie w każdej sytuacji dzięki zintegrowanemu czujnikowi ruchu.

Mood Li Ion G6

Nasze najlepsze wrażenie dźwiękowe w historii! Z Mood Li-Ion G6 łączymy najwyższy komfort słyszenia, dzięki ponad 120 sytuacjom słyszenia z nową obudową, która jest o ponad 15% mniejsza niż jej poprzedniczka. Wszystko zasilane mocną, przyjazną dla środowiska baterią litowo-jonową o czasie pracy do 23 godzin.

APARATY SŁUCHOWE AUDIO SERVICE NA PLATFORMIE G5

Icon G5

Wewnątrzuszne aparaty słuchowe z technolgią G5 imponują wyjątkowym brzmieniem. Modele Icon to najmniejsze aparaty wewnątrzuszne Audio Service. Dzięki udoskonalonemu i pomniejszonemy mikrofonowi oraz jeszcze cieńszej obudowie są niemal niedostrzegalne w uchu.

Sina G5

Sina to najpopularniejszy model wśród naszych aparatów wewnątrzusznych. Zintegrowany przycisk sprawia, że aparaty słuchowe Sina są łatwe w obsłudze. Technologia G5 zapewnia imponującą jakość dźwięku i wiele nowoczesnych funkcji. Aparaty słuchowe Sina G5 można wygodnie obsługiwać zdalnie przy pomocy aplikacji lub pilota Smart Key.

Ida G5

Ida BT G5 to pierwszy model wewnątrzusznych aparatów słuchowych Audio Service wyposażony w technologię bezpośredniej transmisji dźwięku przez Bluetooth i standardową łączność bezprzewodową. Dzięki temu aparaty słuchowe Ida BT G5 stanowią uniwersalnie połączone centrum komunikacji w uchu użytkownika. Technologia G5 zapewnia imponujący dźwięk i wiele nowoczesnych funkcji.

Rixx G5

Aparaty słuchowe Rixx wyróżniają się swoją elegancją oraz niewielkim rozmiarem. Te modele typu RIC są wyposażone w wiele funkcji automatycznych, które zapewniają wyjątkowy komfort słyszenia. Płynnie dopasowują się do każdej sytuacji akustycznej. Aparaty słuchowe Rixx można obsługiwać ręcznie dzięki programowalnemu przyciskowi na obudowie albo przez aplikację w smartfonie, w zależności od indywidualnych upodobań.

Mood G5

Aparaty słuchowe Mood G5 typu RIC imponują swoją estetyką oraz technologią. Posiadają wszystkie zalety platformy G5, a dodatkowo wyróżniają się wspaniałym brzmieniem oraz wysokim poziomem komfortu użytkowania. Aparaty Mood G5 posiadają funkcję łączności bezprzewodowej, dzięki czemu mogą komunikować się zdalnie z innymi urządzeniami audio.

Mood Li-on G5

Pełna łączność z jednoczesną binauralną wymianą danych połączona z technologią ładowalności litowo-jonowej. Aparaty słuchowe Mood Li-Ion G5 są wyjątkowe i wyznaczają nowy standard technologiczny. Dopasowują się binauralnie do każdej sytuacji akustycznej dzięki inteligentnemu algorytmowi, a także zapewniają przyjemne brzmienie własnego głosu użytkownika.

Sun G5

Aparaty słuchowe Sun G5 to najlepsi towarzysze codziennego życia. Niewielka obudowa o nowoczesnym wyglądzie pozwala nosić je dyskretnie za uchem. Innowacyjna możliwość przesyłania dźwięku pozwala na korzystanie z rozmów telefonicznych, słuchanie muzyki czy wskazówek z aplikacji do nawigacji. Dzięki temu można zachować łączność ze wszystkim, co istotne na co dzień.

Duo G5

Aparaty słuchowe DUO G5 są odpowiednie do szerokiej gamy różnych typów ubytku słuchu. Są wyposażone we wszystkie funkcje technologii G5 i wyróżniają się wyjątkowym brzmieniem i nieograniczonym komfortem słyszenia. Dzięki wykorzystaniu funkcji bezprzewodowych dźwięk może być transmitowany bezpośrednio do aparatów słuchowych z iPhone’a lub przy użyciu dodatkowych akcesoriów ze smartfonów z systemem Android, telewizorów lub systemów stereo.

Duo Li-on G5

DUO Li-Ion G5 to aparaty słuchowe wyposażone w ogniwo litowo-jonowe, które zapewniają długotrwały komfort słyszenia i najlepszą wydajność bez konieczności wymiany baterii! Dzięki technologii Bluetooth mogą być bezprzewodowo połączone ze smartfonem, telewizorem albo systemem Hi-Fi. Nie przegam żadnego dźwięku nawet w złożonych sytuacjach akustycznych! Technologia G5 zapewnia skupienie na głównym rozmówcy, jednocześnie zapewniając słyszenie dźwięków otoczenia.

P G5

Aparaty słuchowe P G5 są solidne i wykorzystują w pełni moc technologii G5. Dzięki funkcji Occlumatic, bezpośredniej transmisji dźwięku i pozostałym ich zaletom, możesz doświadczyć pełnej łączności oraz wspaniałej jakości dźwięku nawet w przypadku zaawansowanego ubytku słuchu. Aplikacja mobilna pozwala użytkownikom wygodnie zmieniać programy słyszenia oraz poziom głośności.

POŁĄCZ SWOJE APARATY SŁUCHOWE AUDIO SERVICE ZE SMARTFONAMI I INNYMI URZĄDZENIAMI

Akcesoria bezprzewodowe Audio Service

Zapewniają łączność i kontrolę

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.