Inne marki

APARATY SŁUCHOWE WIDEX, OTICON, BERNAFON

Na życzenie Klienta możemy zamówić również aparaty słuchowe nie będące częścią naszej stałej oferty. Na liście aparatów na zamówienie znajdują się:

Aparaty słuchowe Bernafon

Produkty tej marki to urządzenia niezastąpione dla osób szukających nowoczesnych, ale i sprawdzonych rozwiązań w zgodzie z wszelkimi dyrektywami i międzynarodowymi przepisami. Aparaty słuchowe Bernafon to komfort, styl i przede wszystkim funkcjonalność. Marka jest znana od 65 lat i wciąż rozwija się i doskonali swoje produkty dla Państwa satysfakcji. Cenimy sobie zadowolenie naszych klientów i cieszy nas możliwość ułatwienia Państwu kontaktu ze światem w zakresie podniesienia jakości waszego słuchu. Aparatom słuchowym zaufało już wiele osób, zaufaj i ty, i przekonaj się, że z oferowanymi przez nas aparatami można słyszeć jeszcze lepiej i wyraźniej. Korzystając z naszych aparatów macie Państwo możliwość doświadczenia niezwykle naturalnego i przestrzennego odbioru sygnałów akustycznych oraz najwyższą jakość dźwięku. Aparaty słuchowe Bernafon dostarczą wam najlepszej wyrazistości w mowie odbieranej.

Oticon

Oticon to jedne z bardziej zaawansowanych i spersonalizowanych urządzeń ułatwiających Państwu lepsze słyszenie i zapewniających najwyższą jakość dźwięku. Aparaty słuchowe Oticon to świetne rozwiązanie dla osób ceniących wygodę i dyskrecję przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższej skuteczności urządzenia. Dla nas liczy się przede wszystkim człowiek, dlatego oferowane przez nas urządzenia to wiele modeli dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb i wymagań. Aparaty słuchowe Oticon to połączenie zaawansowanej technologii z niebywałą dyskrecją i stylowym wyglądem.

Aparaty słuchowe Widex

Urządzenia tego producenta charakteryzują się dużą mocą oraz ułatwiają wyraźne słyszenie, bez obawy o jakiekolwiek zniekształcenia. Aparaty słuchowe Widex gwarantują Państwu lepszą jakość słyszanego dźwięku z obu stron. Aparaty słuchowe Widex to więcej dźwięku, więcej słów. Z nami odzyskają Państwo komfort wyraźnego słyszenia mowy, otaczających was dźwięków oraz na nowo odkryją przyjemność ze słuchania muzyki. Wybierając któryś z aparatów słuchowych Widex zyskują Państwo dźwięk najbardziej zbliżony do naturalnego. Nie ma przecież nic przyjemniejszego i ważniejszego, jak satysfakcja z czystego, bogatego w szczegóły i naturalnego dźwięku.

Pomożemy Państwu w wyborze odpowiedniego urządzenia. W tym celu prosimy o kontakt z naszymi doświadczonymi protetykami.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.