Wypożyczenie aparatów słuchowych

PRZETESTUJ NASZE APARATY SŁUCHOWE

Doświadcz lepszego słyszenia!

Podjęcie decyzji, czy potrzebujesz aparatu słuchowego lub który aparat jest dla Ciebie odpowiedni, nie jest łatwym zadaniem. W takim razie pytanie brzmi, czy spodoba ci się to, co słyszysz, czy też będziesz z tego zadowolony? Zapewniamy, że nasi specjaliści rozumieją Twoje obawy i są tutaj, aby poprowadzić Cię na każdym kroku. Przyjdź na bezpłatny test słuchu, a następnie wypróbuj aparaty słuchowe bez żadnych zobowiązań. To takie proste!

Wypróbuj aparaty słuchowe bez zobowiązań

Przyjdź, a my zaprogramujemy dla Ciebie zestaw aparatów słuchowych. Noś aparaty słuchowe w pracy, w domu lub podczas zabawy i przekonaj się, czy są one odpowiednie dla Ciebie. Wypróbowanie aparatów słuchowych przed zakupem to najlepszy sposób, aby sprawdzić, czy będą dla Ciebie działać. Program Konert Test Aparatów Słuchowych to wyjątkowy program, w którym możesz natychmiast wypróbować dowolną technologię. Te aparaty słuchowe można wypróbować bez ryzyka!

Zarezerwuj wizytę

Gratulujemy zrobienia pierwszego kroku w kierunku lepszego słyszenia! Zapewniamy, że damy Ci wszystko, co w naszej mocy, w leczeniu Twojego ubytku słuchu. Istnieje kilka sposobów rezerwacji terminu. Po prostu wybierz swoją metodę:

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.