Wewnątrzuszne aparaty słuchowe

WEWNĄTRZUSZNE APARATY SŁUCHOWE

Zależy Ci na aparacie słuchowym mało widocznym?
Chcesz mieć możliwość regulacji i komunikacji bezprzewodowej w aparatach słuchowych?
Nie chcesz zbyt często wymieniać baterii?
Te aparaty zostały stworzone z myślą o Tobie.

Aparaty wewnątrzuszne nieznacznie różnią się wielkością od aparatów typu CIC. Stanowią idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na zarówno na wyglądzie, komforcie noszenia jak i możliwości manualnej obsługi aparatu. Aparaty wewnątrzuszne są dostępne dla prawie wszystkich typów ubytku słuchu. Posiadają szereg dodatkowych opcji, które można dopasować indywidualnie do każdego pacjenta.

Aparat półmałżowinowe to aparaty wewnątrzuszne o największym wzmocnieniu, przeznaczone dla osób z głębokim ubytkiem słuchu, dla których liczy się dyskrecja, komfort noszenia i łatwość obsługi.

 

  • CUD TECHNOLOGICZNY SCHOWANY W KANALE SŁUCHOWYM

Wewnątrzuszne aparaty słuchowe są doskonałą propozycją dla tych, którzy poszukują najbardziej dyskretnych rozwiązań. Za naturalną zdolność lokalizacji dźwięków odpowiada małżowina uszna, która zbiera je z różnych kierunków. Dodatkowo wzmacnia i koncentruje, a następnie przekazuje do błony bębenkowej. Wewnątrzuszne aparaty słuchowe zachowują tę naturalną funkcję kierunkową ucha, ponieważ są umieszczone bezpośrednio w kanale słuchowym.

Aparaty słuchowe są dostosowane do Państwa kanału słuchowego, który jest tak niepowtarzalny, jak odcisk palca. Nie ma dwóch jednakowych. Aparaty słuchowe są starannie wykonane i dopasowane do Państwa rodzaju ubytku słuchu.

Idealne dopasowanie, wyjątkowa dyskrecja, indywidualna konfiguracja zapewniają optymalny komfort noszenia i znakomite słyszenie. Aparaty wewnątrzuszne nadają się doskonale dla osób noszących okulary.

 

  • DLA INDYWIDUALNYCH POTRZEB

Te małe, wewnątrzuszne aparaty słuchowe mieszczą w sobie najnowocześniejsze rozwiązania dostępne na rynku. Konert Aparaty Słuchowe oferuje szeroką paleta dostępnych modeli aparatów słuchowych wewnątrzusznych. Wyrafinowana technologia pozwala na dobranie idealnego rozwiązania poprawiającego słyszenie. Protetyk słuchu doradzi w doborze i dopasowaniu aparatu do indywidualnych potrzeb. Wewnątrzuszne aparaty słuchowe firmy Konert są proste w obsłudze.

Automatycznie dostosowują się do aktualnej sytuacji akustycznej, by umożliwić optymalne rozumienie mowy. Zaawansowana technologia umożliwia identyfikację i automatyczne tłumienie hałasu.

Specjalna powłoka sprawia, że aparaty słuchowe są bardzo łatwe w czyszczeniu i pielęgnacji. Specjalne filtry opracowane przez producentów chronią delikatne mikrofony i słuchawki, i zapobiegają wnikaniu wilgoci i zanieczyszczeń do wnętrza aparatów słuchowych.

 

  • INNOWACYJNA TECHNOLOGIA W MAŁEJ OBUDOWIE

Konert Aparaty Słuchowe od 1997 roku zbiera doświadczenie w sprzedaży wewnątrzusznych aparatów słuchowych i jest jednym z liderów w branży. Produkty są wykonywane i dopasowywane według indywidualnych wymagań.

Konert Aparaty Słuchowe oferuje zróżnicowane poziomy technologiczne, od podstawowych do zaawansowanych, dzięki czemu spełnią wszystkie indywidualne wymogi. Najnowsza generacja technologiczna pozwala na stosowanie nowoczesnych rozwiązań w zakresie łączenia aparatów słuchowych z innymi źródłami dźwięku.

Protetyk słuchu Konert chętnie doradzi, jaki produkt najlepiej spełni Państwa wymagania i zapewni wysoki komfort słyszenia.

 

  • DODATKOWA OBSŁUGA DLA WIĘKSZEGO KOMFORTU – OPCJONALNE AKCESORIA

Funkcjonalność bezprzewodowa jest dostępna dla wybranych wewnątrzusznych aparatów słuchowych. Dzięki temu można użyć streamera z funkcją Bluetooth, by połączyć je z różnymi urządzeniami audio. Sygnał audio jest transmitowany bezpośrednio do aparatów – bez kabli i w jakości stereo – otwierając tym samym nowy wymiar info-rozrywki. Dodatkowo, za pomocą bezpłatnych aplikacji dla smartfona sterowanie aparatami staje się jeszcze prostsze i wygodniejsze.

 

  • SZEROKI WYBÓR ROZWIĄZAŃ

Słuch ma charakter indywidualny – dlatego Konert Aparaty Słuchowe oferuje szeroki wybór wewnątrzusznych aparatów słuchowych. Protetyk słuchu Konert może wybrać idealne rozwiązanie dla Państwa osobistych potrzeb z tej kompleksowej oferty. Zachęcamy do kontaktu z naszym protetykiem słuchu. Chętnie udzieli Państwu więcej informacji oraz wsparcia.

Polecane wewnątrzuszne aparaty słuchowe

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.