Niewidoczne aparaty słuchowe

NOWE APARATY SŁUCHOWE W 100% NIEWIDOCZNE „NIC NIE WIDAĆ. WSZYSTKO SŁYCHAĆ”

NOWE NIEWIDOCZNE APARATY SŁUCHOWE WYKONANE Z TYTANU

Aparat słuchowy z tytanu jest najmniejszym wewnątrzusznym aparatem, jaki kiedykolwiek powstał. Wykonany jest z tytanu medycznego, co sprawia że jest niezwykle trwały, a jednocześnie bardzo dyskretny i lekki. Użycie zaawansowanego technologicznie materiału w modelu pozwoliło stworzyć aparaty słuchowe, które stanowią wyraz naszej pasji dla innowacji i przemyślanej pod względem inżynierii konstrukcji, która łączy w sobie wydajność, funkcjonalność oraz walory estetyczne. Materiał ten charakteryzuje się 15-krotnie większą trwałością niż akryl, dzięki czemu można wykonać z niego obudowę o grubości zaledwie 0,2 mm, a więc cieńszą o 50% od stosowanych obecnie obudów wewnątrzusznych aparatów słuchowych. Znacznie cieńsza obudowa i 60% mniejsze podzespoły elektroniczne pozwoliły nam zmniejszyć rozmiar aparatu słuchowego  nawet o 26% w porównaniu do innych niewidocznych aparatów słuchowych.

Wskaźnik zakresu dopasowania niewidocznych aparatów uległ poprawie o 64% w stosunku do poprzednich generacji naszych najmniejszych aparatów wewnątrzusznych.

Najważniejsze cechy niewidocznych aparatów słuchowych wykonanych z tytanu:

 • Super dyskretny

To najmniejszy wewnątrzuszny aparat słuchowy, jaki kiedykolwiek powstał! Jest tak dyskretny, że nikt nie zauważy, jak dobrze słyszysz.

 • Wewnątrzuszny aparat wykonany z tytanu

Aparat indywidualnie zaprojektowany tak, by idealnie pasował do Twojego przewodu słuchowego. Został wykonany z tytanu klasy medycznej, co sprawia że jest niewiarygodnie wytrzymały, lekki i trwały.

 • W pełni automatyczny

Aparat słuchowy wykorzystuje system operacyjny AutoSense OS. Automatycznie dostosowuje się do otoczenia, tak by w każdej sytuacji zapewnić najlepsze możliwości słuchowe. Nie ma konieczności ręcznego regulowania ustawień.

 • Skuteczniejsza wentylacja

W aparacie słuchowym można wykonać skuteczniejszą wentylacje bez zwiększania rozmiarów samego aparatu. Poprzez większą wentylację można zredukować okluzję w aparacie wewnątrzusznym. Skuteczna wentylacja to większa wygoda korzystania z aparatu przez pacjenta.

 • Większa moc bez zwiększania rozmiarów

Dostępność słuchawek M, P i SP oznacza większa moc, dzięki czemu więcej pacjentów może korzystać z niezwykle dyskretnych aparatów wewnątrzusznych

 • Słyszenie dźwięków o wysokiej częstotliwości

Układ SoundRecover2 poprawia słyszalność dźwięków o wysokiej częstotliwości u osób z postępującym ubytkiem słuchu, poprzez wykorzystanie adaptacyjnego algorytmu obniżającego częstotliwość. Jest on stosowany wyłącznie wtedy, gdy jest to niezbędne ze względu na poziom ubytku słuchu. Jakość dźwięków o niskiej i średniej częstotliwości zostaje utrzymana, podczas gdy dźwięki o wysokiej częstotliwości stają się lepiej słyszalne.

 • Odporne na wodę i pył

Aparaty  posiadają stopień ochrony IP68, co oznacza że aparat nie ulegnie uszkodzeniu do stanu wymagającego naprawy ani po pozostawieniu go na 8 godzin w zakurzonym pomieszczeniu ani po zanurzeniu w wodzie na głębokość 1 metra przez 60 minut. Czuj się pewnie z superdopasowanym aparatem słuchowym wykonanym z tytanu. Zaprojektowany tylko dla Twoich uszu.

Każdy aparat słuchowy jest indywidualnie projektowany tak, by idealnie pasował do Twoich uszu i zaspokajał Twoje potrzeby słuchowe.

Dyplomowany protetyk słuchu firmy Konert Aparaty Słuchowe sprawdzi Twoje możliwości słuchowe i pobierze dokładny wycisk Twoich uszu. Następnym krokiem jest wykonanie aparatu słuchowego tak, by był dyskretny, idealnie pasował do przewodu słuchowego oraz zapewniał niezrównane możliwości słyszenia.

Odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie

Nowy aparat słuchowy z tytanu jest najlepszą ofertą na rynku niewidocznych aparatów słuchowych dla ubytków słuchu od lekkich do ciężkich. Dostępny jest w dwóch poziomach cenowych eksluzywna, najwyższa, w kolorze obudowy szarość tytanu i czarnym kolorze płytki czołowej.

Razem ze specjalistą firmy Konert Aparaty Słuchowe można zdecydować, który aparat najlepiej nadaje się do Twoich potrzeb i preferencji.

Niewidoczny aparat słuchowy z tytanu – Indywidualny Certyfikat Projektowania

Specjalnie zaprojektowane aparaty słuchowe przez Konert Aparaty, aby idealnie pasować do ucha i zapewniać połączenie z pięknem dźwięku. Życzymy wielu lat przyjemności słuchania!

 •   Ubytek słuchu od lekkiego do ciężkiego
 •   Bateria: 10 cynkowo-powietrzna
 •   przełącznik (program/głośność) opcja
 •   pilot do regulacji opcja
Nowe aparaty słuchowe zrobione z akrylu w 100% niewidoczne. Nic nie widać. Wszystko słychać.

Idealny wybór dla użytkowników najbardziej wrażliwych na punkcie rozmiarów i widoczności aparatów.

Przedstawiamy pierwszy głęboko wewnątrzkanałowy aparat słuchowy. Aparat jest umieszczany za drugim zakrętem kanału słuchowego, w celu uzyskania zupełnej niewidoczności i polepszenia słyszalności. Aparat jest w 100% niewidoczny, a kryje najbardziej zaawansowane rozwiązanie techniczne, takie jak najlepszy na świecie eliminator sprzężeń, najinteligentniejszy system redukcji szumów, czy najefektywniejszy system wzmacniania mowy. Ten maleńki aparat słuchowy to doskonałe połączenie maksymalnych możliwości i miniaturyzacji. Jest on wykonywany tylko na zamówienie, dla konkretnej osoby, aby całkowicie zmieścił się w kanale słuchowym. Przy dopasowywaniu tego typu aparatu słuchowego, nie jest wymagana żadna specjalna procedura pobierania formy ucha. Projektanci korzystają z najnowszych technik projektowania wspomaganego komputerowo, a wykonawcy – z zaawansowanych materiałów najnowszej generacji. Gwarantujemy wyjątkowy komfort użytkowania przy niezmiennie znakomitej jakości dźwięku.

Absolutnie niewidoczny, absolutnie niezwykły.

POZNAJ DANE TECHNICZNE NIEWIDOCZNYCH APARATÓW SŁUCHOWYCH:

Jest duża grupa ludzi szukających rozwiązania, które jest niewidoczne. Chcą oni , aby ich aparat słuchowy był niezauważalny, aby mogli cieszyć się z jego noszenia. To właśnie dla nich tworzymy indywidualny niewidoczny aparat słuchowy. Rozwiązania te zasilane są baterią 10, a przeznaczone są dla osób z ubytkiem słuchu od lekkiego do średnio ciężkiego. Produkt dostępny jest w ofercie liczących się na świecie producentów aparatów słuchowych Phonak, Signia, Audio Service i Starkey. Dostępność tych innowacyjnych rozwiązań w różnych segmentach cenowych z pewnością pozwoli Państwu znaleźć dla siebie najlepsze rozwiązanie.

Zapytaj specjalistów firmy Konert Aparaty Słuchowe, czy niewidoczny aparat słuchowy jest odpowiedni w Twoim przypadku.

Polecane niewidoczne aparaty słuchowe

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.