Miniaturowe aparaty słuchowe

MINIATUROWE APARATY SŁUCHOWE

Szukasz czegoś małego i praktycznego co zapewni duże korzyści?
Te aparaty zostały stworzone z myślą o Tobie.

Aparaty miniaturowe to modele z systemem dopasowania otwartego “niezatykające” przewodu słuchowego zewnętrznego. Niezwykle lekkie i prawie niewidoczne po założeniu, zapewniające pełną funkcjonalność. Aparaty te dostępne są w różnych kolorach obudowy i na różne baterie. Przeznaczone dla osób z łagodnym do umiarkowanego ubytku słuchu.

Aparaty ze słuchawką w uchu Słuchawka tego aparatu mieści się w kanale słuchowym. Są to małe, wygodne, wytrzymałe i komfortowe rozwiązania niezatykające ucha. Dopasowana obudowa dostępna w różnych kolorach (bateriach) jest niemal niewidoczna po założeniu. Duży wybór słuchawek o różnym wzmocnieniu (od 40 dB aż do 70 dB) sprawia że aparaty słuchowe mogą być dopasowane dla prawie wszystkich ubytków słuchu.

APARATY SŁUCHOWE TYPU RIC

  • NOWY POZIOM SŁYSZENIA

W aparatach słuchowych typu RIC słuchawka umieszczona jest bezpośrednio przy błonie bębenkowej wewnątrz ucha, a aparat słuchowy umieszczony jest za małżowiną uszną. Drobne przewody biegnące przez wężyk łączą obudowę ze słuchawką. Z najnowocześniejszą technologią wspomagania słuchu, systemy te zapewniają doskonały dźwięk w każdej sytuacji. Indywidualne wkładki, które utrzymują słuchawkę w kanale słuchowym, gwarantują optymalny komfort noszenia, natomiast standardowe wkładki umożliwiają natychmiastowe korzystanie z aparatów słuchowych.Zależnie od stopnia ubytku słuchu i osobistych wymagań Konert Aparaty Słuchowe oferuje różne modele aparatów słuchowych typu RIC: od niezwykle małych modeli na baterię 10, przez uniwersalne na baterię 312, do modelu na baterie 13, który dzięki większej baterii oferuje dłuższe działanie. Nowością wśród aparatów słuchowych ze słuchawką w uchu są modele ładowalne, dzięki czemu nie trzeba wymieniać baterii. Wszystkie modele wyposażone są w eleganckie obudowy o ergonomicznym kształcie dostępne w różnych opcjach kolorystycznych.

 
  • ŚWIETNA KONSTRUKCJA, ŚWIETNY DŹWIĘK

W aparatach słuchowych typu RIC, dźwięk wychwytują dwa mikrofony. Technologia wewnątrz obudowy przetwarza odebrane informacje i przekazuje to, co słyszymy, bezpośrednio na błonę bębenkową. Wykorzystując słuch resztkowy, tworzona jest możliwie najlepsza reprodukcja dźwięku, poczucie przestrzeni i komunikacja mowy. Zależnie od modelu, aparaty słuchowe dostępne są w czterech różnych poziomach technologicznych. Każdy z tych poziomów charakteryzuje się innym wariantem obudowy, w której zgromadzone zostały różne fukncje produktu. Protetyk Słuchu Konert Aparaty Słuchowe chętnie doradzi Ci, który produkt najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby odnośnie komfortu słyszenia. Specjalna powłoka i filty chronią apraty słuchowe, ich mikrofony oraz słuchaki przed wilgocią, woskowiną i zabrudzeniami, dzięki czemu dbanie o nie jest szczególnie łatwe.

 
  • WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE – AKCESORIA DODATKOWE

Dla większości aparatów słuchowych typu RIC firmy Konert dostępna jest opcja komunikacji bezprzewodowej. Pozwala ona na połączenie aparatów z różnymi urządzeniami audio poprzez wielofunkcyjny pilot zdalnego sterowania. Sygnał audio jest przekazywany do Twoich aparatów słuchowych całkowicie bezprzewodowo i w jakości stereo. Opcjonalne zdalne sterowanie pozwala z łatwością zmieniać programy słyszenia i głośność. Można także sterować aparatami za pośrednictwem aplikacji na smartfona. Z wybranymi aparatami słuchowymi można używać baterii jednorazowych lub akumulatorków oraz opcjonalnej ładowarki. Dostępne są również ładowalne aparaty słuchowe typu RIC z wbudowanym akumulatorem litowo – jonowymi.

 
  • APARATY SŁUCHOWE DOSTOSOWANE DO TWOICH INDYWIDUALNYCH POTRZEB

Słuch i wymagania każdego człowiek są inne. Odzwierciedla to szeroki wybór aparatów słuchowych typu RIC jakie oferuje Konert Aparaty Słuchowe. Nasz protetyk słuchu pomoże Ci wybrać spośród szerokiej gamy produktów rozwiązanie idealne dla Twoich potrzeb.

 

Po prostu zapytaj protetyka Konert Aparaty Słuchowe. Chętnie udzieli Ci porady oraz wsparcia.

Polecane miniaturowe aparaty słuchowe

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.