Aparaty słuchowe dla dzieci

APARATY SŁUCHOWE DLA DZIECI I NASTOLATKÓW

W swojej ofercie posiadamy aparaty słuchowe dla: niemowląt i małych dzieci, dzieci w wieku szkolnym oraz dla nastolatków.
  • konstrukcja dopasowana do potrzeb dziecka

Aparat słuchowy, opracowany z myślą o dzieciach, cechuje się wiodącą w branży niezwykłą wytrzymałością i odpornością w stopniu ochrony IP68. Możesz mieć pewność, że aparat słuchowy Twojego dziecka będzie działał poprawnie nawet wtedy, gdy trochę zamoknie.

  • funkcje zabezpieczenia

Twoja pociecha jest bezpieczna dzięki zabezpieczonemu rożkowi i nowemu zabezpieczeniu komory baterii.

  • nowy wskaźnik świetlny

Nowy intuicyjny i dyskretny wskaźnik świetlny potwierdza status aparatu słuchowego.

  • wybierz i dopasuj

Dzieci mogą dopasować kolor aparatu do swojej osobowości.

Aparaty słuchowe dla dzieci muszą zapewniać:
  • wyraźny, bogaty dźwięk

System AutoSense Sky OS to pierwszy na świecie system operacyjny skonstruowany z myślą o dzieciach. Rozpoznaje on sytuacje, które zdarzają się każdego dnia i automatycznie się do nich dostosowuje.

  • połączenie ze smartfonami, mikrofonami Roger i nie tylko

Aparat słuchowy dla dzieci przekazuje połączenia telefoniczne i sygnały dźwiękowe bezpośrednio z większości smartfonów i urządzeń z technologią Bluetooth®. System Roger ułatwia pokonywanie trudności związanych z odległością i hałasem. Dzięki technologii RogerDirect™ Twoje dziecko słyszy wyraźną mowę bezpośrednio w aparacie słuchowym i nie musi nosić dodatkowych urządzeń.

  • ładowalność

Nowy, mocny akumulator pozwala uwolnić się od niedogodności związanych ze stosowania z baterii. Wystarczą zaledwie 3 godziny, aby w pełni naładować aparat słuchowy Twojego dziecka. Może ono korzystać z niego przez cały dzień i używać w tym czasie mikrofonu Roger lub przesyłać strumieniowo multimedia nawet przez 10 godzin.

  • konstrukcję dopasowaną do potrzeb dziecka

Wytrzymała obudowa jest odporna na działanie wody i pyłu (stopień ochrony IP68*). Zabezpieczenia dają pewność, że rożki i baterie nie trafią do rąk ani buzi dziecka. Wbudowany akumulator eliminuje ryzyko jego wyjęcia i połknięcia. Intuicyjny wskaźnik świetlny przedstawia stan aparatów słuchowych i umożliwia sprawdzenie, czy urządzenia są włączone i sprawne.

Słuch i wymagania każdego dziecka  są inne. Odzwierciedla to szeroki wybór zausznych aparatów słuchowych jakie oferuje Konert Aparaty Słuchowe. Nasz protetyk słuchu pomoże Ci wybrać spośród szerokiej gamy produktów rozwiązanie idealne dla potrzeb  Twojego dziecka. Po prostu zapytaj protetyka Konert Aparaty Słuchowe. Chętnie udzieli Ci porady oraz wsparcia.

Polecane aparaty słuchowe dla dzieci