Baterie do aparatów słuchowych

BATERIE I TESTERY DO APARATÓW SŁUCHOWYCH

Do aparatów słuchowych stosowane są baterie powietrzno cynkowe. Czas działania baterii zależy od rodzaju aparatu słuchowego i wielkości ubytku słuchu. W sprzedaży posiadamy baterie do aparatów słuchowych różnych producentów do wszystkich typów aparatów.

Posiadamy w ofercie Karty Stałych Klientów upoważniające do korzystania z rabatów na baterie do aparatów słuchowych, środki pielęgnacyjne, urządzenia i inne (dotyczy zakupu na rynku prywatnym).
Istnieje również możliwość zakupu hurtowego baterii w bardzo korzystnych cenach.

  • Baterie do aparatów słuchowych PowerOne

Niemieckie baterie, światowej klasy. Stały się wyznacznikiem jakości.

  • Baterie Rayovac Extra Advanced

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem baterii słuchowych Rayovac. Baterie pochodzą bezpośrednio od producenta, gwarantuje to świeżość oraz najwyższą jakość sprzedawanych baterii.

  • Baterie Duracell ActivAir

Oryginalny produkt lidera w produkcji ogniw i baterii – firmy DURACELL.
Każda bateryjka jest zapakowana w specjalne plastikowe pudełko ochronne z systemem ułatwiającym osadzenie w aparatach słuchowych (EasyTab).
Baterie należą do najpojemniejszych na rynku, ponieważ Duracell podaje minimalną użyteczną pojemność.

  • Tester baterii do aparatów słuchowych (cynkowo-powietrznych)

Elektroniczny tester firmy Rayovac pozwala dokładnie sprawdzić poziom zużycia baterii. Użycie testera jest bardzo łatwe – wystarczy przyłożyć baterię do metalowej części testera, a na wyświetlaczu LCD zobaczymy wykres obrazujący poziom naładowania baterii.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.